Contact

Hoofdkantoor Nederland

Daxxa Personeeldiensten

Argon 21
4751 XC Oud Gastel

Postbus 1366
4700 BJ Roosendaal

BTWnr: NL852045050B01
KvKnr: 56259107

Daxxa Noordwest Nederland

Bezoekadres:

Afmijnstraat 2
1187 ZZ Amstelveen

+31(0)207370020

Daxxa Zuidoost Nederland

Bezoekadres:

Poort van Midden Gelderland Blauw 10 
6666 LR Heteren

+31(0)264742005

Contactgegevens hoofdkantoor

Tel.: +31(0)165520200

info@daxxa.nl
www.daxxa.nl

Peter Dronkers
Burgerlijke & Utiliteitsbouw Zeeland / Noord-Brabant
+31(0)683567378
peter@daxxa.nl
Sven Stroosnijder
Metaal & Techniek Zuidwest-Nederland
+31(0)612983331
sven@daxxa.nl
Ingmar Snijders
Accountmanager Nederland en Belgie
+31(0)6 12 21 39 39
ingmar@daxxa.nl
Rudy Scheer
Accountmanager Noordoost Nederland
+31(0)623116104
rudy@daxxa.nl
Milco Schildkamp
Directeur
+31(0)165520200
milco@daxxa.nl
Slawek Durka
Polish People
+31(0)612939978
slawek@daxxa.nl
Henk Meerman
Commercieel manager Noordwest en Zuidoost Nederland
+31(0)653809918
henk@daxxa.nl
Jesse van den Bergh
Accountmanager Metaal & Techniek
+31(0)651195264
jesse@daxxa.nl
Marco Rietveld
Grond, Weg en Waterbouw Zeeland en Noord-Brabant
+31(0)622789455 
marco@daxxa.nl
Richard van Jeveren
Safety & Grond-, Weg- en Waterbouw Zuid-Holland
+31(0)683209360 
richard@daxxa.nl
Dick Visee
Accountmanager Algemeen Noordwest Nederland
+31(0)650986640 
dick@daxxa.nl