Contact

Hoofdkantoor Nederland

Daxxa Personeeldiensten

Argon 21
4751 XC Oud Gastel

Postbus 1366
4700 BJ Roosendaal

BTWnr: NL852045050B01
KvKnr: 56259107

Daxxa Noordwest Nederland

Bezoekadres:

Afmijnstraat 2
1187 ZZ Amstelveen

Tel +31 (0) 207 370 020

Daxxa Zuidoost Nederland

Bezoekadres:

Poort van Midden Gelderland Blauw 10 
6666 LR Heteren

Tel +31 (0) 264 742 005

Contactgegevens hoofdkantoor

Tel +31 (0) 165 520 200

info@daxxa.nl
www.daxxa.nl

Peter Dronkers
Burgerlijke & Utiliteitsbouw Zeeland / Noord-Brabant
+31 (0) 683 567 378
peter@daxxa.nl
Ingmar Snijders
Accountmanager Nederland en Belgie
+31 (0) 612 213 939
ingmar@daxxa.nl
Rudy Scheer
Accountmanager Noordoost Nederland
+31 (0) 623 116 104
rudy@daxxa.nl
Sven Stroosnijder
Accountmanager Metaal en Techniek
+31 (0) 612 983 331
sven@daxxa.nl
Lowi Wagenaar
Directeur
+31 (0) 651 313 284
lowi@daxxa.nl
Slawek Durka
Polish People
+31 (0) 612 939 978
slawek@daxxa.nl
Henk Meerman
Commercieel manager Noordwest en Zuidoost Nederland
+31 (0) 653 809 918
henk@daxxa.nl
Jesse van den Bergh
Accountmanager Metaal & Techniek
+31 (0) 651 195 264
jesse@daxxa.nl
Marco Rietveld
Grond-, Weg- en Waterbouw Zeeland en Noord-Brabant
+31 (0) 622 789 455
marco@daxxa.nl
Richard van Jeveren
Safety & Grond-, Weg- en Waterbouw Zuid-Holland
+31 (0) 683 209 360
richard@daxxa.nl
Dick Visee
Accountmanager Algemeen Noordwest Nederland
+31 (0) 650 986 640
dick@daxxa.nl
Kay Vreijsen
Accountmanager Transport en Logistiek
+31 (0) 683 373 795
kay@daxxa.nl